Вікторія Титаренко, координаторка Starenki у Львові

Знайомтеся – це Вікторія Титаренко, координаторка Starenki у Львові. Завдяки її наполегливості фонд допомагає львівським ба і ді у співпраці зі шпиталем Шептицького і міжнародною благодійною організацією Карітас в Україні.

«Чому я допомагаю стареньким? Ніхто з нас не знає, як завершиться його життя. У солідному віці люди опиняються у досить різних умовах і дуже рідко ці умови пристойні та гарні. Тому старенькі, якими ми опікуємося, радять нам молодим : “Живіть тут і зараз. Не очікуйте особливої нагоди і не шукайте кращого щастя, бо це просто мить”.

Часто на розвезенні продуктових наборів ми відвідуємо безпомічно хворих літніх людей, які вже роками не виходять на вулицю. І маючи таку можливість, я потім вдихаю повітря, як ніколи на повні груди! Ніби хочеться запам’ятати цей подих і насолодитися ним сповна.

Ці старенькі – викладачі, лікарі, інженери, архітектори. Вони, можливо, навчали і лікували наших батьків, будували будинки, у котрих ми живемо зараз. Ми їхня надія та віра у краще майбутнє, будь-яка допомога від молоді (фізична чи фінансова) гріє серце стареньких».