Хочете долучитись?

Існує кілька варіантів як долучитися до допомоги літнім людям разом із нами

01

Ставайте нашим донатором! Ви можете зробити одноразовий благодійний внесок, а можете підписатися на щомісячний платіж. Що більше підписок, то краще ми можемо планувати свою діяльність.

зробити донейт Patreon

02

Ставайте нашим волонтером! Якщо Ви маєте кілька вільних годин у робочий час та знаходитесь у містах, де ми розвозимо продуктові набори, то можете долучитись до фасування та доставки. Побачте посмішки стареньких на власні очі!

дізнатись більше

03

Ставайте нашим корпоративним донатором чи партнером! Розказуйте про нас своїм колегам, що відповідають за соціальні проекти. Ми готові надати Вам додаткові матеріали для цієї розмови або виступити із презентацією самі.

Почитати більше

04

Ставайте нашим амбасадором! Розказуйте про нас своїм друзям та колегам, проводьте аукціони та акції. Чим більше людей про нас дізнається, то більше донейтів і волонтерів ми маємо. Відповідно тим більше допомоги ми можемо надавати ба і ді.

Почитати більше

Які варіанти корпоративної допомоги?

Компанії можуть долучитися до допомоги літнім людям у дуже різний спосіб. Найпростіший з них – донейт на нашу діяльність. Зазвичай всіх корпоративних донаторів ми наполегливо запрошуємо прийняти безпосередю участь у доставці профінансованих ними наборів. Так Ви матимете змогу побачити як Ваш донейт перетворився на реальну допомогу, побачити посмішки наших ба і ді на власні очі та поділитися цими емоціями із колегами.

Більше варіантів як допомогти можна прочитати нижче.

зв'язатися з менеджером

Нас підтримує корпоративний сектор

Які варіанти допомоги волонтера-амбасадора?

Для тих, хто не має змоги волонтерити у продуктовій фасовці та доставці, є досить багато варіантів долучитися. Ми маємо дуже багато прикладів, коли наші волонтери творили магію для Starenki!

Надихнутися можна тут

Маєте ідею допомоги нашому Фонду, але не знайшли її серед варіантів – напишіть нам на пошту.

Написати листа