Звіт за лютий та березень

14 квітня 2022
У воєнних умовах – незвичний для нас звіт, за два місяці разом. Проте, із надзвичайними результатами: від початку війни ми наростили обсяги допомоги і навіть змогли втілити давні плани. 💪🏻
ДОПОМОГА 👵🏻👴🏻 У лютому- березні продуктові набори отримали 3256 стареньких у Києві, Дніпрі, Львові, Коломиї, Бориславі та Житомирі.
ПОДАРУНОК! 🥳 Наш постійний постачальник METRO Cash & Carry після оголошення воєнного стану виділив для стареньких 1000 благодійних продуктових наборів!
РОЗШИРЕННЯ 🏙 Незважаючи на війну, втілюємо свій план із розширення географії та кількості допомоги! У березні ми вперше закупили та разом із партнерами Caritas Ukraine почали доставляти у Житомирі поміч для 500 самотніх стареньких! А ще у Львові разом суттєво розширили кількість підопічних ба і ді!
ГІГІЄНА🔸 Понад 1000 стареньких отримали необхідні засоби гігієни. У Києві ми вперше закупили одразу цілісіньку фуру! Для літніх людей Шевченківського, Подільського та Дніпровського районів, соцслужби яких наразі співпрацюють із нашим фондом. Також разом із Caritas Ukraine доставляли підгузки та пелюшки для стареньких у Бориславі, Львові, Коломиї.
ВОЛОНТЕРИ 🙋‍♂️🙋‍♀️ Усього за цей час бабусям та дідусям доставляли допомогу 75 волонтерів у Києві, Львові, Дніпрі. Наші волонтери возили бабусям пакети на Виноградар та Куренівку навіть у дні обстрілів цих районів! Дякуємо кожному за внесок та добрі серця! 🧡
ЗАКУПІВЛЯ🛍 Ми постійно робимо нові закупівлі – шукаємо постачальників та можливості допомагати нон-стоп у нових реаліях. Так, наразі наші волонтери не просто складають готові упаковки цукру та крупи – а власноруч фасують тонни цих продуктів із 25-кілограмових мішків у індивідуальні пакети! Загалом ми закупили протягом двох місяців 3310 наборів (окрім 1000 подарованих) – і нині будемо доставляти усі, що є на складах.
ЗАЯВКИ НА ДОПОМОГУ🙏💬 Одна із головних новин! Понад 500 літніх людей уже отримали допомогу завдяки заявкам у цьому чат-боті https://t.me/VolunteersHotlineBot
👁‍🗨ЩО ЦЕ? Ми об’єднали зусилля із нашим партнером Українська Волонтерська Служба і приймаємо заявки на допомогу стареньким, які лишилися ізольованими через війну. Запити обробяють наші координаторки і потім розподіляють між волонтерами УВС.
🚨 Заповнюйте, будь ласка, заявку у чат-бот ретельно! Вказуйте зразу всі потреби літніх людей і необхідні деталі: дозування ліків, свій контакт, тощо.
🤹‍♀️АКЦІЇ: Потік акцій на підтримку стареньких не вщухає! Що лише не роблять наші підписники та донатори, аби привернути увагу до літніх людей у війну та зібрати кошти на допомогу їм! І за кожен донейт викладають для підписників власні фотографії із дитинства, і роблять акції на татуювання, і продають футболки із авторськими дизайнерськими принтами! А також регулярно просять друзів допомогти стареньким замість подарунка собі на день народження!
📝 Окрема подяка усім організаціям, що складають списки перевірених фондів, яким можна донейтити кошти в Україні. Певно завдяки нашій повній та прозорій фінансовій звітності Starenki щоразу входить до таких списків. ✅ Надіслати кошти на закупівлю продуктів, засобів гігієни для літніх людей та на підтримку роботи фонду можна тут: https://starenki.com.ua/help-2/
Дякуємо усім за волонтерство, роботу, підтримку, пожертви та акції у надзвичайних умовах! Разом допоможемо більшій кількості стареньких! Слава Україні та нашим героям, велика частина із яких – це бійці волонтерського фронту
💙💛