Пані Тетяна зі Львова

Вперше переступивши поріг її маленької старої квартири, ми почули неймовірний аромат домашнього борщу. Пані Тетяна, пересуваючись на візочку, готувала сама собі обід. Борщ без м’яса, лише капуста, буряк, морква, картопля. Проте стільки любові господині вкладено у приготування! “Готую собі, бо так хочеться чогось смачного,” – ділиться пані Тетяна.

Життя пролетіло швидко. Майже 48 років працювала на відомій Львівській фабриці “Світоч”. Ділилася з нами спогадами та тим, як іноді ночами їй сниться шоколад та робочий цех. За роки праці запах шоколаду назавжди залишився улюбленим! 

Наша бабуся також ще встигла побувати місцевим депутатом та допомогти багатьом людям. Одного дня побачила маленького хлопчика, який був покинутий у підвалі і не змогла залишити його, прихистила та піклувалася як про рідного сина. Своїх дітей так й не було.

Зараз мізерна пенсія, самотність та проблеми зі здоров’я отчили з усіх сторін. Проте добре серце та віра у краще допомагають прокидатися кожного дня. Вдячна за неймовірну підтримку усієї молоді країни!

Передає вітання зі Львова та щасливої усім долі!

p.s. дякуємо за історію нашому координатору зі Львова Вікторії Титаренко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.