Катерина Шаравара, волонтерка Starenki, координаторка волонтерів у Дніпрі

«Одна бабуся, якій ми привезли допомогу, сказала мені: все велике починається із однієї людини. Її вразив хлопець, котрий біг через кілька подвір’їв лише заради того, аби викинути папірець у смітник. Що він не пошкодував кількох хвилин і не викинув його на землю. І мені це так сильно засіло у голову, тому що дійсно, усі найбільші зміни починаються із кожного з нас, із однієї людини.

Для мене волонтерство – це особливий обмін. Взамін свого часу, уваги і сили я отримую набагато більше – знання того, що я потрібна і що роблю людей щасливішими. Це завжди заряджає.

Абсолютно кожне розвезення продуктових наборів мене надихає. Всі ба і ді щоразу говорять нам про те, наскільки важливу справу ми робимо, і це надає сил.

Особливо надихають літні люди, котрі, незважаючи на свої побутові умови і розмір пенсії, завжди зустрічають нас із усмішкою, жартують, розповідають веселі історії і позитивно дивляться на своє життя. Не передати словами, наскільки це круто.

Я дуже рада, що свого часу дізналася про Starenki і вирішила стати їхньою частиною. Завжди вважала, що якщо є можливість допомогти – то чому ж ні?»

Катерина Шаравара, волонтерка Starenki, координаторка волонтерів у Дніпрі